Bachelor Lerarenopleiding Frans - Nederlands
Arteveldehogeschool
Oostkamp , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Lore
Mijn naam is Lore, ik ben al een vijftal jaar actief als leerkracht Frans in de eerste graad van het middelbaar onderwijs in de Brugse regio. Ik heb ook reeds een vijftal jaar ervaring met het geven van bijlessen aan studenten uit het middelbaar onderwijs.
Motivatie
Ik vind een persoonlijke benadering erg belangrijk. Op die manier kan ik online of offline de meest effectieve leertechnieken hanteren om de leerlingen uit te ondersteunen. Daarnaast kan je bij mij ook terecht vragen omtrent het leren leren.
Mijn aanpak
Alles is bespreekbaar, ik stel me flexibel in. Naast theorie vind ik interactiviteit de beste manier om een taal te leren. Ik toets waar de noden zijn en vul dit in. Praktisch en dynamisch maar het moet aangenaam blijven.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor Lerarenopleiding Frans - Nederlands aan Arteveldehogeschool
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers nederlands

- +2 jaar ervaring
Bijles Nederlands met Maya
- Online
- Op locatie
Over Maya
Ik vind het leuk als ik kinderen kan zien groeien in het algemeen. Ik sta zeker open voor extra uitdaging en waar ik me dan eventueel moet bijscholen om toch dingen te kunnen geven aan de kids.

Bijles Nederlands met Evelyn
- Online
- Op locatie
Over Evelyn
Wanneer ik lesgeef, haal ik veel voldoening uit de positieve energie en dankbaarheid die ik van mijn leerlingen terugkrijg.
Hun enthousiasme en groei werken motiverend en geven mij extra drive om hen zo goed mogelijk te begeleiden.
Die wederzijdse positiviteit zorgt voor een fijne leersfeer waarin zowel de leerling als ikzelf blijven groeien.

- +7 jaar ervaring
Bijles Nederlands met Shana
- Online
- Op locatie
Over Shana
Ik heb altijd al een grote interesse gehad in het onderwijzen, omdat het me zoveel voldoening geeft om leerlingen te zien evolueren en om hen te helpen hun doel te bereiken. Ik geef al een aantal jaren studiebegeleiding en bijles in talen (Nederlands, Italiaans, Engels, Frans ...). Ik heb zelf Latijn-Moderne Talen gevolgd in het middelbaar en Taal- en Letterkunde gestudeerd aan de unief, dus talen zijn echt een passie voor mij. Die passie draag ik graag over op studenten die het wat moeilijker hebben met taal. Ik ben zeer geduldig, gemotiveerd en geloof dat ik mijn positieve ingesteldheid kan overbrengen op mijn leerlingen. Bovendien ben ik het als volleerd leerkracht gewoon om te differentiëren en goed te kijken en luisteren naar mijn leerling om te weten welke studiemethode het beste past.

Bijles Nederlands met Jan
- Online
- Op locatie
Over Jan
Wat mij het meest motiveert, is het moment waarop iets “klikt” bij een leerling. Taal en geschiedenis kunnen soms abstract of moeilijk lijken, maar ik haal er veel voldoening uit om die drempel weg te nemen en complexe materie helder en toegankelijk te maken.
Door mijn ervaring met verschillende leeftijden en achtergronden heb ik geleerd dat elke leerling een eigen aanpak nodig heeft. Die zoektocht naar de juiste methode, en het zien groeien van vertrouwen en zelfstandigheid, geven mij veel energie. Bijles is voor mij dan ook meer dan enkel kennis overbrengen: het is begeleiden, motiveren en samen vooruitgang boeken.
Daarnaast blijf ik zelf sterk geboeid door taal en cultuur, en deel ik die interesse graag met anderen. Het geeft me veel voldoening om mijn passie om te zetten in concrete vooruitgang bij leerlingen en studenten.

- +3 jaar ervaring
Over Jade
Ik geef graag bijles omdat ik het ontzettend waardevol vind om jongeren en studenten te zien groeien in hun zelfvertrouwen en vaardigheden. Het geeft mij energie om samen stap voor stap inzicht te creëren, moeilijkheden om te buigen en te tonen dat leren ook haalbaar en zelfs leuk kan zijn. Voor mij is bijles geven niet alleen kennis doorgeven, maar ook jongeren motiveren en ondersteunen zodat ze sterker in hun schoenen staan.