Derde graad Economie-Moderne Talen
Ikso Denderleeuw
Denderleeuw , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Tracy
Literatuurstudent met een passie voor talen en een goede kennis van wiskunde. Wie hulp nodig heeft, kan ik helpen!!
Motivatie
Kennis doorgeven is een eeuwenoude gewoonte. Hoe meer kennis we onderling vergaren, hoe beter.
Opleiding
Diploma 1: Derde graad Economie-Moderne Talen aan Ikso Denderleeuw
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers nederlands
- +3 jaar ervaring
Bijles Nederlands met Katrien
- Online
- Op locatie
Over Katrien
Aangezien ik de voorbije jaren ervaring heb opgedaan in het onderwijs, zowel klassikaal als individueel, vind ik het ook interessant om die naast de school verder te zetten. Er zijn zoveel jongeren die op school niet de juiste begeleiding krijgen, omdat het te druk is of ze het niet op tijd aangeven of om zoveel andere redenen, dat ik hier ook een steentje wil bijdragen.

Bijles Nederlands met Benthe
- Online
- Op locatie
Over Benthe
Ik wil heel graag iets doen met mijn studie Nederlands-Engels, en bijlessen geven voelt daarbij aan als de juiste keuze. Ik werk graag in interactie en een-op-een. Ik heb veel geduld en wil leerlingen motiveren om bij te leren.

- +1 jaar ervaring
Bijles Nederlands met Katrien
- Online
- Op locatie
Over Katrien
Gelet op de nogal schrijnende situatie in het onderwijs kriebelt het opnieuw om, naast mijn hoofdberoep, leerlingen wat extra ondersteuning te bieden, in de eerste plaats voor het 'probleemvak' Frans.

- +1 jaar ervaring
Bijles Nederlands met Toon
- Online
- Op locatie
Over Toon
Na mijn studies ben ik meteen beginnen te werken als journalist. Ik ben dus nooit écht leraar geweest. Met deze bijlessen hoop ik toch het leraren-gevoel weer te ervaren en jongeren te kunnen helpen met de vragen die ze hebben over het vak Nederlands.

- +2 jaar ervaring
Bijles Nederlands met Maya
- Online
- Op locatie
Over Maya
Ik vind het leuk als ik kinderen kan zien groeien in het algemeen. Ik sta zeker open voor extra uitdaging en waar ik me dan eventueel moet bijscholen om toch dingen te kunnen geven aan de kids.