Bijles psychologie, basisonderwijs of huiswerkbegeleiding met Helena

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles psychologie, basisonderwijs of huiswerkbegeleiding met Helena
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Helena

    Hallo iedereen!

    Ik ben Helena, 26 jaar, en van kleins af aan wou ik altijd al mensen helpen. Van daaruit startte ik mijn opleiding Toegepaste Psychologie. Daarna wou ik graag nog meer bijleren en begon ik aan de opleiding Logopedie.

    Ondertussen werk ik al een tijdje als zelfstandig logopediste in een groepspraktijk. Daar kom ik dagelijks in contact met kinderen die nood hebben aan ondersteuning.

    Motivatie

    Ik houd ervan om leerlingen/studenten te zien groeien in hun kunnen.

    Door soms de juiste inzichten mee te geven, lukt het leerlingen/studenten om na een tijdje zelf aan de slag te gaan met de leerstof, waardoor hun zelfvertrouwen groeit. Dat is heel belangrijk!

    Ik ben helemaal voor 'van proberen kunnen we leren'. We hoeven niet onmiddellijk alles te kunnen of te begrijpen, maar we kunnen wel proberen en daaruit leren.

    Mijn aanpak

    Ik vertrek vanuit de hulpvraag van de leerling/student en werk graag visueel. Dit kunnen schema's en/of tekeningen zijn om leerstof te verduidelijken of als geheugensteun.

    Opleiding

    Diploma 1: Bachelor Toegepaste Psychologie en Logopedie aan Vives Kortrijk & Brugge

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers psychologie

      Bijles psychologie, ander of geneeskunde met Bram
      • +1 jaar ervaring

      Bijles psychologie met Bram

      Al 2 studenten geholpen!

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Zemst
      Online
      Postgraduaat pharmaceutische geneeskunde
      Over Bram

      De voorbije jaren gaf ik af en toe bijles of gastlessen op vraag van kennissen en scholen — telkens met veel voldoening. Ik merkte hoe motiverend het is om complexe onderwerpen tastbaar te maken, en hoeveel verschil een rustige, heldere uitleg kan maken voor een jongere die vastloopt.

      Met die ervaring en goesting wil ik het nu iets gestructureerder aanpakken. Niet meer enkel op toevallige basis, maar via een aanpak waarin ik mijn expertise doelgericht kan inzetten om anderen te helpen groeien — of het nu gaat om wetenschappelijke vakken, studiebegeleiding of praktische thema’s zoals financiële geletterdheid.

      Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

      Bedankt voor je aanmelding!