Bachelor Burgerlijk ingenieur Computerwetenschappen
Ugent
Merelbeke-Melle , België
Leslocaties
Online
Leslocaties
Online
Over Linus
Ik ben een eerstejaars masterstudent computer science engineering, die vorig jaar de bachelor burgerlijk ingenieur computerwetenschappen behaalde met grote onderscheiding.
Ik draaide al 3 zomers mee als jobstudent in een software bedrijf (Metanous), heb wat in de horeca gewerkt en ben een fervent basketter (vroeger ook basket coach).
Ik heb al een klein beetje ervaring in het bijlesgeven, aan kinderen van vrienden via via. Vooral bijles geven aan mijn broer en zus heb ik al veel gedaan.
Motivatie
Ik hou ervan dingen uit te leggen aan iemand en ze te helpen. Ik ben zeer enthousiast!
Mijn aanpak
Ik probeer eerst te checken of de leerling alles goed snapt, dan lossen we samen een aantal oefeningen op. Ik heb wel geen didactische ervaring of opleiding gehad, dus ik kan hier zeker nog in groeien.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor Burgerlijk ingenieur Computerwetenschappen aan Ugent
Bijles voor deze vakken
- C++
- Informatica
- Programmeren
- Python
- Statistiek
- Wiskunde
Meer bijlesgevers statistiek

- +6 jaar ervaring
Bijles statistiek met Alexander
- Online
- Op locatie
Over Alexander
Ik haal veel persoonlijk genot uit het één-op-ééncontact met de leerling. De schitterende ogen wanneer iets eindelijk in elkaar klikt, daar doe ik het voor!
De ervaringen vanuit de bijles neem ik ook mee naar mijn doctoraat, zodat mijn ontworpen studies vanuit het onderzoek feitelijk aansluiten op de dagdagelijkse realiteit.

Bijles statistiek met Jens
- Online
- Op locatie
Over Jens
Omwille van meer onderzoek en andere activiteiten binnen mijn huidige job, is er minder tijd om zelf les te geven. Dit mis ik enorm, daarom geef ik bijles via BijlesHuis.

- +1 jaar ervaring
Over Deborah
Ik help graag andere mensen en heb er ook volledig begrip voor als het soms niet lukt. Iedereen heeft zijn eigen talenten en scholen/universiteiten hebben vaak niet de mogelijkheid en de middelen om hun lessen individueel aan te passen. Ik wil graag bijdragen aan het opvullen van dit hiaat door persoonlijke begeleiding aan te bieden. De missie van BijlesHuis om ondersteuning op maat voor iedereen toegankelijk te maken ondersteun ik volledig. Ik ben geduldig, sociaal, empathisch en heb een groot inlevingsvermogen. Deze eigenschappen helpen mij om de lessen aan te passen aan het niveau van de persoon die ik bijles geef en hun op een geduldige manier bij te staan en te ondersteunen. Daarnaast ben ik ook een perfectionist, kritisch en heb ik oog voor detail. Door deze combinatie van eigenschappen kan ik de scholieren/studenten op een positieve manier de juiste feedback geven.

- +1 jaar ervaring
Bijles statistiek met Emily
- Online
- Op locatie
Over Emily
Ik haal veel voldoening uit het uitleggen van complexe onderwerpen en vind het leuk om samen te zoeken naar de uitleg die wél aansluit bij een student. Ik geloof dat moeite met leren vaak niet aan intelligentie ligt, maar aan de manier waarop de stof wordt overgebracht. Zelf heb ik tijdens mijn middelbare school en studie ervaren hoe uitdagend studeren kan zijn, doordat mijn autisme en ADHD toen nog niet gediagnosticeerd waren. Juist daardoor heb ik veel geleerd over motivatie, creatieve leerstrategieën en omgaan met obstakels - inzichten die ik nu graag inzet om anderen te ondersteunen.

- Nieuw!
Bijles statistiek met Lien
- Online
- Op locatie
Over Lien
Anderen vooruit helpen vind ik fijn. Als medestudenten of vrienden ergens mee vastlopen, help ik graag mee zoeken naar een duidelijke uitleg. Bijles geven lijkt me dan ook een mooie manier om dat op een zinvolle manier te doen.
Daarnaast wil ik naast mijn studies sociaal actief blijven en in contact komen met mensen met verschillende achtergronden en noden. Bijlessen geven biedt me die kans, en ik zie het ook als een verrijking voor mezelf!