Master Handelsingenieur
Universiteit Gent
Brugge , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Milan
Ik ben recent geslaagd voor het ingangsexamen geneeskunde met een score van 193/240 (>45 punten boven de cesuur). Dankzij mijn grondige kennis van wetenschappen en mijn ervaring met het toelatingsexamen kan ik leerlingen optimaal begeleiden bij hun voorbereiding.
Daarnaast behaalde ik een master Handelsingenieur met een thesisresultaat van 18/20. Hierdoor beschik ik over een sterke academische basis in onder andere wiskunde, fysica, chemie, economie en finance.
Door mijn brede vakkennis en analytische aanpak kan ik complexe leerstof helder uitleggen en leerlingen doelgericht ondersteunen om hun academische doelen te bereiken.
Motivatie
Ik haal veel voldoening uit het begeleiden van studenten en het samen werken naar duidelijke doelstellingen. Het motiveert me om te zien hoe leerlingen groeien in hun kennis, zelfvertrouwen en resultaten. Daarom kies ik voor een persoonlijke aanpak, waarbij ik mijn begeleiding afstem op de noden en het tempo van elke student. Door een positieve en doelgerichte samenwerking help ik studenten niet alleen de leerstof beter te begrijpen, maar ook hun academische doelen te bereiken.
Mijn aanpak
Ik zorg ervoor dat ik de leerstof op voorhand verwerk zodat ik jou optimaal kan begeleiden. Ik vind het ook belangrijk dat het lesgeven gebeurt in een losse sfeer, dat er telkens met enthousiasme kan uitgekeken worden naar de bijles!
Opleiding
Diploma 1: Master Handelsingenieur aan Universiteit Gent
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers toelatingsproef-geneeskunde

- +2 jaar ervaring
Over Paul
Mijn motivatie is leerlingen helpen en zien groeien met de opgedane kennis, dingen op een duidelijke manier uitleggen, inspelen op de lichaamstaal van de leerling om na te gaan of hij begrijpt wat wordt uitgelegd...

Bijles biologie met Lennert
- Op locatie
Over Lennert
Slagen op het toelatingsexamen heeft voor mij de rest van mijn leven bepaald, en slagen op een examen in het algemeen is heel belangrijk, met die visie en motivatie wil ik ook anderen helpen om hun dromen te kunnen najagen. Zelf was ik ruim op het toelatingsexamen door en ook in mijn eerste twee jaren van diergeneeskunde ging alles perfect en merkte ik dat ik zeker overschot heb, en die tijd zou ik graag willen besteden aan het helpen van anderen voor dit toelatingsexamen. Andere mensen kunnen helpen en hen dingen bijleren is het beste wat er bestaat.
Mensen zien ontpoppen en hun harde werk zien beloond worden, daar leef ik voor. Daarom lijkt het me geweldig om bijles te geven aan jonge studenten die nog hun hele leven voor zich hebben.

Over Mehdi
Zelf had ik in het begin van mijn studies wat meer moeite met studeren. Na een tijd lang zoeken naar een juiste studiemethode is het mij wel gelukt om wat betere resultaten te behalen en daardoor voel ik me ook comfortabeler op school. Daarom haal ik nu heel veel voldoening uit het helpen van jongeren en hen op een goede manier leren opnieuw leuk te laten vinden.

Bijles groepsles toelatingsproef geneeskunde met Joris
- Online
- Op locatie
Over Joris
Studenten laten groeien; hun noden bekijken en hen vertrouwen geven, geeft mij een boost.

Bijles toelatingsproef-geneeskunde met Annelies
- Online
- Op locatie
Over Annelies
Ik haal enorm veel energie uit het ondersteunen van anderen. Daarnaast verdiep ik mij graag zelf in de leerstof om het anderen makkelijker uit te leggen.
Concreter spreekt de persoonlijke aanpak van bijles geven mij aan.