- +2 jaar ervaring
Bachelor Bedrijfsmanagement Financiën en Verzekeringen
Hogeschool Gent
Haaltert , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Aysema
Ik ben een schakelstudente tot master Bestuurskunde en Publiek Management aan de universiteit. Ik ben gediplomeerd in 2023 in Bedrijfsmanagement Financiën en Verzekeringen aan een hogeschool. In 2022 heb ik bijles ervaring opgedaan via een bijleskantoor gevestigd in Aalst en Gent, waar ik bijles heb gegeven in studiebegeleiding, huiswerkbegeleiding en Wiskunde tot 2e graad secundair onderwijs. Zelf heb ik jaren in een studentenraad op mijn hogeschool verschillende rollen opgenomen tot voorzitter van werkgroepen en medebestuurderschap van de hogeschool zelf. Ik werk heel graag met mensen en dat is voor mij ook geen issue. Een belangrijk kenmerk dat een voordeel kan zijn bij het lesgeven, is dat ik zelf eind 2023 gediagnosticeerd ben met AD(H)D. Door mezelf hierin beter te hebben gekend, kan ik ook leerlingen die al dan niet AD(H)D hebben, ook beter begrijpen en helpen.
Motivatie
Ik werk graag met mensen, en kennis en skills doorgeven aan de jongere generatie is iets waar ik voldoening uithaal.
Mijn aanpak
Dankzij mijn vorige bijleservaring, weet ik dat ik graag eerst de ouders leer kennen en wat hun verwachtingen zijn over de leerprestaties van hun kind(eren) en wat er volgens hen niet goed lukt waardoor ze berusten op bijles. Daarna luister ik vooral naar de leerling(en) in kwestie of zij weten waar ze struikelen of iets niet goed begrijpen en probeer ik een band op te bouwen en vertrouwen te winnen. Vertrouwen is belangrijk om hun intrinsieke motivatie helpen een boos te geven.
Mijn manier van lesgeven, zowel voor vakgerichte als huiswerkbegeleiding, was doorgaans altijd eerst theorie overlopen om samen de leerstof te begrijpen. Daarna startte ik met de gemaakte oefeningen opnieuw te maken en bij overschot van tijd; maakte ik nieuwe oefeningen. Bij mogelijke struikelpunten maakte ik een stappenplan voor de leerling(en) die het kon meenemen naar huis als de leerling(en) thuis nog moest verder oefenen voor een eventuele toets.
Voor studiebegeleiding vond ik het belangrijk om de leerling(en) goed te leren kennen. Hoe de leerling(en) tot nu toe studeerden, wanneer ze niet studeerden, pauzes namen, etc. om een goed beeld te krijgen hoe hun doorgaanse week eruit zag. Op die manier probeerde ik op maat gepaste studiebegeleiding te geven met samen gemaakte studieplanningen, die ook deelde met de ouders die thuis ook hun kind(eren) verder konden opvolgen.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor Bedrijfsmanagement Financiën en Verzekeringen aan Hogeschool Gent
Bijles voor deze vakken
- Basisonderwijs
- Huiswerkbegeleiding
- Nederlands
- Studiebegeleiding
- Wiskunde
Meer bijlesgevers wiskunde

- +2 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Johan
- Online
- Op locatie
Over Johan
Ik leg graag theorie en praktijk uit en krijg hier veel energie van terug. Nu al geef ik occasioneel bijles na de werkuren en ik krijg steeds zeer positieve feedback.
- Nieuw!
Over Ellen
Leerlingen terug zelfvertrouwen geven in het vak en in zichzelf.
Ik haal veel energie om hen te zien groeien.

- +1 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Jaro
- Online
- Op locatie
Over Jaro
Ik haal voldoening uit het helpen van anderen. Mijn aanpak voor wiskundebijles en wetenschappen is persoonlijk en gericht op het begrijpen van de basisprincipes. Ik pas de uitleg aan jouw leerstijl aan en geef praktische oefeningen, zodat je met vertrouwen complexe vraagstukken kunt oplossen en de stof beter beheerst.

- +3 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Siel
- Online
Over Siel
Ik geef heel graag (bij)les omdat het in de eerste plaats gewoon heel veel voldoening geeft om iemand iets bij te leren! Daarbij is het een flexibele job en kom je ook in contact met mensen.
- +7 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Dominique
- Online
- Op locatie
Over Dominique
Professioneel heb ik mij geheroriënteerd naar verschillende zaken die ik graag doe, zaken met liefst wat meer maatschappelijke relevantie. Het aan anderen bijbrengen van kennis voldoet aan beide. Mijn vrouw is leerkracht hoogste graad secundair onderwijs. Ik zie enerzijds haar voldoening en weet anderzijds vrij goed wat te verwachten.
Wat sport betreft, hou ik me bezig met mountainbiken, tennissen en wandelen. Verder heb ik een brede algemene interesse in onder meer geschiedenis, politiek, economie en wetenschap. Ik ben ook een doe-het-zelf belegger. Me bezighouden met kinderen is nooit een last.