Bijles wiskunde, studiebegeleiding of basisonderwijs met Hanne

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles wiskunde, studiebegeleiding of basisonderwijs met Hanne
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Hanne

    Ik ben een enthousiaste en gemotiveerde student met een achtergrond in Web Development en het onderwijs. Na mijn opleiding Web Development behaalde ik mijn diploma als leerkracht secundair onderwijs. Momenteel studeer ik verder om ook het vak wiskunde te kunnen geven.

    Tijdens mijn stages deed ik ervaring op in de eerste graad van het secundair onderwijs, zowel in de A-stroom als de B-stroom. Ik gaf er onder andere STEM, techniek, ICT en STEM-ICT. Hierbij stond ik regelmatig zelfstandig voor de klas en leerde ik inspelen op verschillende niveaus en leerbehoeften.

    Daarnaast ben ik al meerdere jaren actief als leiding binnen KSA Ambroos, waar ik veel ervaring heb met het begeleiden van kinderen en jongeren. Ik heb ook al een eerste ervaring met bijles: ik hielp een leerling uit het derde middelbaar bij het maken en begrijpen van een grote vakantietaak wiskunde.

    Hoewel mijn ervaring als bijlesgever nog beperkt is, spreekt het mij erg aan om leerlingen individueel te begeleiden. Ik vind het belangrijk om rustig en duidelijk uit te leggen en samen te zoeken naar een manier waarop de leerstof voor de leerling begrijpelijk wordt.

    Motivatie

    Wat mij vooral motiveert om bijlessen te geven, is dat ik het leuk vind om anderen te helpen groeien en iets bij te leren. Tijdens mijn opleiding tot leerkracht heb ik gemerkt dat ik veel voldoening haal uit het uitleggen van leerstof en het zoeken naar een manier waarop iets voor een leerling wel duidelijk wordt. Al is het met extra werkblaadjes of een spelletje.

    Ik vind het interessant dat niet elke leerling op dezelfde manier leert. Bij bijlessen krijg ik de kans om echt op maat van een leerling te werken en samen te zoeken naar waar de moeilijkheden liggen. Hierbij kan ik gericht extra oefeningen/werkbladen in elkaar steken. Ik ben er zeker van dat deze later nog handig zullen zijn in mijn job.

    Mijn aanpak

    Ik kijk eerst waar de leerling precies moeite mee heeft en pas mijn aanpak daarop aan. Ik probeer moeilijke leerstof op een eenvoudige en duidelijke manier uit te leggen, met voorbeelden, tekeningen of een stappenplan. Daarna laat ik de leerling zelf oefenen en stuur ik bij waar nodig.

    Afhankelijk van de leerling kan ik extra oefeningen, werkblaadjes of een spelletje gebruiken om de leerstof op een andere manier te benaderen. Ik vind het belangrijk dat de leerling niet enkel de oplossing kent, maar ook begrijpt hoe die tot stand komt en hierin steeds meer vertrouwen krijgt.

    Opleiding

    Diploma 1: Bachelor Leerkracht secundair onderwijs aan Howest

    Diploma 2: Bachelor Multimedia en creatieve technologie aan Howest

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers wiskunde

      Bijles wiskunde, fysica of elektriciteit met Luna
      • +4 jaar ervaring

      Bijles wiskunde met Luna

      9,4/10 (12 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Kuurne
      Online
      Burgerlijk ingenieur elektromechanica
      Over Luna

      Ik vind het leuk om aan leerlingen die het wat moeilijker hebben bijles te geven. Ik leg op verschillende manieren de leerstof uit tot de leerling het begrijpt.

      Bijles wiskunde, fysica of programmeren met Renaat
      • +1 jaar ervaring

      Bijles wiskunde met Renaat

      8,8/10 (1 beoordeling)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Harelbeke
      Gent
      Online
      Ingenieurswetenschappen: elektrotechniek
      Over Renaat

      Ik wil mensen helpen bij onderwerpen die ik zelf zeer interessant vind en hen zo hopelijk iets bijbrengen.

      Bijles wiskunde, basisonderwijs of Frans met Griet
      • +1 jaar ervaring

      Bijles wiskunde met Griet

      9,4/10 (23 beoordelingen)

      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Harelbeke
      Wiskunde, fysica en chemie
      Over Griet

      Bezig blijven en lesgeven is mijn hobby.

      Bijles wiskunde, fysica of studiebegeleiding met Michiel
      • +3 jaar ervaring

      Bijles wiskunde met Michiel

      10/10 (3 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Kortrijk
      Online
      Business Engineering
      Over Michiel

      Bijles geven is een leuke manier om iemand te helpen met een concreet "probleem", maar ook om de tools te kunnen meegeven om zelf die problemen in de toekomst op te lossen.

      Bijles wiskunde, fysica of Microsoft Office met Ozan

        Bijles wiskunde met Ozan

        10/10 (1 beoordeling)

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Koersel
        Online
        Ingenieurswetenschappen: architectuur
        Over Ozan

        Lesgeven geeft mij al jaren enorm veel energie. Ik haal veel voldoening uit het zien groeien van studenten, zowel in kennis als in zelfvertrouwen. Voor mij draait bijles niet alleen om betere punten, maar vooral om inzicht in de leerstof. Dankzij mijn passie voor talen en mijn brede interesses kan ik mij vlot aanpassen aan verschillende persoonlijkheden en leerstijlen. Individuele begeleiding ligt mij bijzonder goed, omdat ik zo echt kan inspelen op de specifieke noden en uitdagingen van elke student.

        Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

        Bedankt voor je aanmelding!