• +1 jaar ervaring

Bijles wiskunde, Microsoft Office of Excel met Lies

10 (2 beoordelingen)
Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Bijles wiskunde, Microsoft Office of Excel met Lies
10 (2 beoordelingen)
Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Over Lies

Mijn lievelingsvak in het middelbaar was altijd wiskunde. Hier geef ik dan ook het liefst bijles in.
Ik heb wiskunde gegeven in het secundair onderwijs OV4 type 9 aan leerlingen met ASS en AD(H)D, maar ook Nederlands aan OKAN-leerlingen in het secundair.
Op dit moment geef ik bijles wiskunde aan ex-leerlingen en kinderen van vrienden en kennissen.

Motivatie

Het voelt heel fijn als ik de leerling zie 'blinken', dat ze denken "yes, ik kan het!".

Mijn aanpak

Samen oefenen!

Opleiding

Diploma 1: Bachelor Informatiemanagement en de informatiesystemen aan KHMechelen

Bijles voor deze vakken

    Meer bijlesgevers wiskunde

    Bijles wiskunde, mechanica of elektriciteit met Thomas

      Bijles wiskunde met Thomas

      Al 6 studenten geholpen!

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Landen
      Online
      Industriële ingenieurswetenschappen
      Over Thomas

      Ik haal veel voldoening uit het zien van de groei en vooruitgang van mijn leerlingen. Het geeft me energie om anderen te helpen een onderwerp beter te begrijpen en hun doelen te bereiken. Ik geloof dat leren leuker en effectiever wordt als het op een toegankelijke en persoonlijke manier gebeurt. Daarom zet ik me met veel enthousiasme in om leerlingen te begeleiden en hen te laten ontdekken wat ze allemaal kunnen bereiken. Zou het niet super leuk zijn dat dankzij mijn steun leerlingen meer vertrouwen krijgen in wat ze doen en mogelijks zelf ooit ingenieur kunnen worden?

      Bijles wiskunde, fysica of examencommissie met Heidi
      • +4 jaar ervaring

      Bijles wiskunde met Heidi

      9,2/10 (3 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Tienen
      Online
      Regentes wiskunde fysica scheikunde
      Over Heidi

      Nu mijn dochter zelf in het middelbaar zit, heeft de leerkrachtmicrobe terug wat harder gebeten.
      Bijles geven werkt heel motiverend. Zowel voor jezelf als leerkracht als voor de leerling. Je ziet sneller vooruitgang en je kan ook sneller ingrijpen als er een probleem de kop op steekt.

      Bijles wiskunde, fysica of examencommissie met Paulien
      • +1 jaar ervaring

      Bijles wiskunde met Paulien

      10/10 (2 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Kortenaken
      Leuven
      Online
      Wiskunde
      Over Paulien

      In mijn opleiding heb ik al veel ervaring opgedaan in het lesgeven, maar naast lesgeven is een leerkracht nog veel meer. Ik bouw snel een band op met de leerlingen en merk dat dit voor hen ook zeer belangrijk is. Ook is het als stagiair belangrijk om veel administratieve zaken bij te houden en ook hierin slaag ik telkens. Het contact met de mede-stagiairs en mede-leerkrachten loopt altijd zeer vloeiend. Ik heb dan ook ervaring in verschillende sociale contexten. Zo heb ik vakantiejobs gedaan (horeca en bakker) en heb ik in de jeugdbeweging gezeten. Iedereen die mij kent zal bevestigen dat leerkracht op mijn lijf staat geschreven.

      Bijles wiskunde, chemie of thermodynamica met Ayko
      • +2 jaar ervaring

      Bijles wiskunde met Ayko

      Al 4 studenten geholpen!

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Geldenaken
      Leuven
      Online
      Ingenieurswetenschappen
      Over Ayko

      Ik vind het leuk dat ik door middel van bijles mensen kan helpen om zich zelfzekerder te voelen, of om op een meer ontspannen manier door het middelbaar of door de universiteit te geraken.

      Bijles wiskunde, SQL of programmeren met Jens
      • +3 jaar ervaring

      Bijles wiskunde met Jens

      9,9/10 (2 beoordelingen)

      • Online
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Lede
      Gent
      Online
      Computer Science Engineering
      Over Jens

      Een concept uitleggen of helpen bij het oplossen van een probleem vind ik geweldig. Het geeft me enorme voldoening om anderen te helpen hun leerpotentieel te bereiken en zelfvertrouwen op te bouwen. Als bijlesdocent krijg ik de kans om mijn passie voor kennis te delen en een positieve impact te hebben op het leven van mijn leerlingen.

      Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

      Bedankt voor je aanmelding!