• +1 jaar ervaring

Bijles wiskunde of economie met Vidjay

Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Bijles wiskunde of economie met Vidjay
Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Over Vidjay

Ik ben een ervaren en gepassioneerde docent economie met inmiddels 10 jaar leservaring. Momenteel geef ik met veel plezier les op het voortgezet speciaal onderwijs (vso). In het verleden heb ik zowel op het vmbo als het mbo lesgegeven. Naast mijn werk als docent heb ik ook leerlingen uit verschillende niveaus en leeftijden geholpen door middel van bijlessen, een uitdaging die ik altijd met enthousiasme heb aangepakt. Mijn internationale ervaring in Suriname en Curaçao heeft mij bovendien een breder perspectief gegeven op het onderwijs en de behoeften van diverse leerlingen.

Motivatie

Onderwijs is voor mij meer dan kennis overdragen; het is een kans om leerlingen te inspireren en hun zelfvertrouwen te vergroten. Het geeft mij enorm veel voldoening om te zien hoe een leerling groeit, zowel in prestaties als in geloof in zichzelf. Ik geloof dat iedereen kan leren met de juiste aanpak en vind het een voorrecht om daarbij te helpen. Mijn internationale ervaring heeft mijn blik verruimd en mijn passie versterkt: ieder kind verdient een kans. Dit maakt mijn werk elke dag opnieuw waardevol.

Mijn aanpak

Mijn manier van lesgeven is flexibel en afgestemd op het vak, het onderwerp en de leerling. Ik begin altijd met het activeren van de voorkennis, zodat de leerling zich bewust wordt van wat hij of zij al weet. Vervolgens bouw ik hier op een interactieve manier nieuwe kennis aan, zodat het geleerde goed aansluit en betekenis krijgt.

Daarna ga ik samen met de leerling aan de slag door te oefenen, waarbij ik verschillende invalshoeken gebruik. Dit helpt om de stof beter te begrijpen en breed toe te passen. Mijn doel is om een actieve, betrokken leerervaring te creëren waarin de leerling niet alleen leert, maar ook groeit in vertrouwen en vaardigheden.

Opleiding

Diploma 1: Bachelor 2e graads docent economie aan Instituut voor de Opleiding van Leraren (IOL)

Diploma 2: Bachelor International Financial Management aan HES AMSTERDAM

Bijles voor deze vakken

    Meer bijlesgevers wiskunde

    Bijles wiskunde, toelatingsproef of natuurwetenschappen met Mattias

      Bijles wiskunde met Mattias

      Al 1 student geholpen!

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Ravels
      Online
      Bio-ingenieurswetenschappen (milieutechnologie)
      Over Mattias

      Ik heb zelf een brede interesse en vind het aanbrengen van kennis iets heel moois en nuttigs, waar veel voldoening gepaard mee kan gaan, zowel voor lesgever als voor lesnemer. Een steentje kunnen bijdragen om iemand op een bepaald pad te brengen (of te houden), dat die persoon dan verder kan volgen in zijn/haar school- of zelfs professionele carrière, geeft mij principieel veel motivatie.
      Ik merk in mijn huidige job ook regelmatig voldoening als je merkt dat je inspanningen lonen en iemand het correct kan uitvoeren wanneer je hem/haar iets aanleert. Of wanneer er verbetering te zien is met een andere aanpak als de initiële niet goed werkte. In mijn job in de paprikateelt gaat het dan vnl. over het aanleren van bepaalde handelingen aan anderstalige mensen. Ik wil eens proberen of mijn enthousiasme hetzelfde is als de materie meer theoretisch is en gaandeweg merken of (bij)les geven voor mij is weggelegd.

      Bijles wiskunde, huiswerkbegeleiding of chemie met Stijn

        Bijles wiskunde met Stijn

        9,6/10 (3 beoordelingen)

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Oud-Turnhout
        Online
        Lager Onderwijs
        Over Stijn

        Ik wil mensen graag helpen om hun doelen te bereiken.

        Bijles wiskunde, programmeren of Python met Hamzah

          Bijles wiskunde met Hamzah

          Al 3 studenten geholpen!

          • Online
          • Op locatie
          Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
          Turnhout
          Online
          Toegepaste informatica
          Over Hamzah

          Doorheen mijn schoolcarrière heb ik vaak gemerkt dat leerstof op een té abstracte manier werd gegeven. Er werd vaak uitgegaan van voorkennis bij studenten, terwijl dat zelden het geval was. Hierdoor heb ik zelf soms afgezien, zeker in het hoger onderwijs. De leerstof bleek uiteindelijk veel eenvoudiger dan hoe ze mij werd uitgelegd.

          Wat mij hielp, was beseffen waarom we iets op een bepaalde manier doen. Hoe werd het eerst aangepakt, en waarom heeft de nieuwe methode de oude vervangen? Wanneer je ziet dat een aanpak in feite een oplossing is voor een bestaand probleem, verandert je hele kijk op de leerstof.

          Ik geloof sterk in de kracht van het relativeren van leerstof. Daarom vind ik het belangrijk om te weten wat een student al wél begrijpt en waar zijn of haar sterke punten liggen, ook buiten de context van de bijles. Ik haal veel voldoening uit dátgene te vinden waar de student al goed in is, en dan die kennis en inzichten te gebruiken om hem de leerstof uit te leggen waar hij mee worstelt. Iets waar ik ook naar streef, is de student helpen zijn nieuwsgierigheid wakker te schudden. Als ik erin slaag de student te helpen bij het vak en bovenop zijn nieuwsgierigheid heb kunnen prikkelen, vind ik dat ik geslaagd ben.

          Bijles wiskunde, basisonderwijs of natuurwetenschappen met Rombout
          • +1 jaar ervaring

          Bijles wiskunde met Rombout

          8,6/10 (4 beoordelingen)

          • Online
          • Op locatie
          Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
          Turnhout
          Online
          Biomedical Sciences
          Over Rombout

          Ik begon aan een professionele bachelor in de Biotechnologie, een opleiding die ik met succes en enthousiasme doorliep. Binnen mijn studentengroep nam ik vaak spontaan de rol op van aanspreekpunt en ondersteuner voor medestudenten. Tijdens mijn laatste bachelorjaar kreeg ik de kans om een schakeltraject aan te vatten richting de masteropleiding Biomedische Wetenschappen aan de universiteit.

          Binnen die universitaire opleiding kreeg ik bovendien de unieke gelegenheid om tweemaal in het buitenland te studeren. Deze ervaringen bevestigden mijn veerkracht en leergierigheid, ook in onbekende en uitdagende omgevingen.

          Zelfstandigheid, oplossingsgericht denken en initiatief nemen zijn constanten geweest doorheen mijn studietraject en vormen ook vandaag de kern van mijn professionele ingesteldheid.

          Bijles wiskunde, elektronica of mechanica met Thomas
          • Nieuw!

          Bijles wiskunde met Thomas

          10/10 (1 beoordeling)

          • Online
          • Op locatie
          Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
          Tielt-Winge
          Online
          Industriële ingenieurswetenschappen
          Over Thomas

          Ik vind het leuk om studenten die moeilijkheden ervaren met bepaalde vakken te helpen en dingen op een andere manier uit te leggen zodanig dat ze mee zijn met de leerstof. Ook vind ik het leuk om mijn eigen kennis te delen met andere.

          Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

          Bedankt voor je aanmelding!