• +1 jaar ervaring

Profiel van Veerle

9,3 (1 beoordeling)
Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Profiel van Veerle
9,3 (1 beoordeling)
Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Over Veerle

Ik ben Veerle, mama van twee kinderen (10 en 13 jaar).
Ik ben Licentiaat Vertaler, behaald in 2003, dat is nu een Master die gegeven wordt aan de universiteit. Mijn derde jaar heb ik in Frankrijk afgelegd (Erasmus) en na mijn studies ben ik naar Australië verhuisd. Ik heb daar gewoond tot 2015 en dan nog 2 jaar in Singapore. In Australië heb ik een NAATI vertaalcertificaat behaald dat geldt als beëdiging voor Engels-Nederlands.
Ik heb in Australië 2 jaar Frans gegeven in het volwassenenonderwijs en ook 1 jaar aan een universiteit aan studenten die Frans als keuzevak hadden. In het middelbaar heb ik 6 jaar Latijn-Grieks gevolgd.

Motivatie

Ik merk bij mijn oudste dochter die Latijn studeert in het 1e middelbaar dat er toch vaak vragen komen zowel voor Frans als Latijn en zo ben ik op het idee gekomen om bijles te geven aan andere studenten.

Mijn aanpak

Ik luister eerst naar de problemen die de student ondervindt bij een bepaald vak en dan een aanpak formuleren. Dat hangt een beetje af van student tot student.

Opleiding

Diploma 1: Master Vertaalkunde Frans, Spaans aan Hogeschool Gent

Diploma 2: Bachelor Vertaalkunde Frans, Spaans aan Mercator Hogeschool Gent

Bijles voor deze vakken

  • Engels
  • Frans
  • Latijn
  • Microsoft Office
  • Nederlands
  • Nederlands NT2
  • Spaans

Reviews (1)

  • Kobe's review for Veerle

    Kobe

    Brugge

    4 maanden, 2 weken geleden

    Kobe’s lesonderwerp

    Leerlinge 1e middelbaar (A-stroom) met ASS, dyslexie en dyscalculie heeft begeleiding nodig bij Frans. Ze volgt reeds logopedie, maar kan nog steeds moeilijk mee. Ze behaalde 51% op het laatste rapport.

    Kobe’s review over les Frans

    Ze is heel rustig , legt mooi uit

*Namen werden geanonimiseerd wegens GDPR. Daarom staat er soms ‘hij’ bij een vrouwelijke naam en omgekeerd.
Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

Bedankt voor je aanmelding!