Profiel van Hendrik

    9,4 (2 beoordelingen)
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Profiel van Hendrik
    9,4 (2 beoordelingen)
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Hendrik

    Ik ben afgestudeerd in 1993 als Handelsingenieur aan de, toen nog, EHL (nu UHasselt). Ik heb nog een bijkomend jaar gestudeerd aan de universiteit van Mons. In 2001 heb ik mijn pedagogische diploma behaald (geaggregeerde voor het secundair onderwijs - groep 2) aan de, toen nog LUC (Nu UHasselt). Ik heb ervaring in de privésector (DHL International, Compensation & Benefits Manager), als lector in het hoger onderwijs en begeleider van eindwerken (Lector binnen de opleiding toegepaste informatica aan de Katholieke Hogeschool Kempen, nu Thomas More), als leerkracht in het middelbaar onderwijs voor de vakken wiskunde, economie, recht. Ik heb ook nog in een middelbare school gewerkt als adjunct-directeur en heb ervaring in de openbare sector (lokaal bestuur). Sinds een tijd ben ik gestart als zelfstandig business coach.

    Motivatie

    Ik ben momenteel zelfstandig business coach. Maar ik heb altijd graag les gegeven en voor mij is bijles geven een ideale manier om nog steeds les te kunnen geven, zonder daarom voltijds in het onderwijs te stappen. Ik geniet er van om leerlingen te helpen met hun leerstof.

    Mijn aanpak

    Ik ben, al zeg ik het zelf, zeer goed om de meest complexe stof op een goede, begrijpbare manier uit te leggen. Ik wil eerst weten wat de leerling kent, weet en begrijpt om vandaar verder te gaan. Ik laat ze bij voorkeur zelf zoveel mogelijk nadenken, zonder te veel voor te kauwen, maar geef ze wel de nodige tips om tot de antwoorden te komen. Ik vind het belangrijk om ook het zelfvertrouwen van leerlingen te versterken door ze waar mogelijk "win"-momenten te geven.

    Opleiding

    Diploma 1: Master Geaggregeerde voor het secundair onderwijs - groep 2 aan Limburgs Universitair Centrum - UHasselt

    Diploma 2: Master Handelsingenieur - kwantitatieve bedrijfseconomie aan Economische Hogeschool Limburg - UHasselt

    Bijles voor deze vakken

    • Wiskunde
    • Accounting & finance
    • Boekhouden
    • Economie
    • Excel
    • Management en organisatie
    • Powerpoint
    • Studiebegeleiding
    • Windows

    Reviews (2)

    • Cindy's review for Hendrik

      Cindy

      Hasselt

      13 uur geleden

      Cindy’s lesonderwerp

      Een leerling uit het 3de middelbaar Natuurwetenschappen (5u) zoekt hulp bij wiskunde. In het lager en de 1ste graad ging dit nog vlot, maar hierdoor mist hij de handvaten om de leerstof verder zelfstandig en goed op te volgen. Hij studeert weinig en ondervindt nu moeilijkheden bij wiskunde. Deze bijlessen vormen dus een combinatie van studiebegeleiding en inhoudelijke ondersteuning.

      Cindy’s review over les Wiskunde

      Geeft niet enkel les maar zorgt ook voor huiswerk waarvan duidelijk gemeld wordt hoe dat te maken.

    • Stijn's review for Hendrik

      Stijn

      Kalmthout

      2 weken, 6 dagen geleden

      Stijn’s lesonderwerp

      Student zit in de eerste bachelor Rechten en wenst studiebegeleiding om gerichter te studeren. De tot nu toe afgelegde examens leveren meestal een 9/20 op. Er is op dit moment vooral paniek naar de examenperiode toe. Graag een docent die tips kan geven en de student op haar gemak stelt.

      Stijn’s review over les Studiebegeleiding

      Hendrik luistert naar mijn bezorgdheden en issues en gaat hier mee aan de slag. Hij blijft zoeken tot hij de juiste methode vindt die voor mij werkt. Hij is erg begripvol maar tegelijkertijd kordaat genoeg. Ik ben erg tevreden over de samenwerking met Hendrik.

    *Namen werden geanonimiseerd wegens GDPR. Daarom staat er soms ‘hij’ bij een vrouwelijke naam en omgekeerd.
    Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

    Bedankt voor je aanmelding!