Bijles wiskunde, basisonderwijs of fysica met paul

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles wiskunde, basisonderwijs of fysica met paul
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over paul

    Mijn persoonlijke interesse ligt bij wetenschap en wiskunde.

    Ik heb geen ervaring in het onderwijs, maar des te meer bij volwassenen die in het onderwijs mislukt zijn, en in de sociale economie beland zijn (heet inmiddels maatwerk)

    Motivatie

    Mijn grootste motivatie zit in het zoeken naar de (vaak verborgen) motivatie van studenten of volwassenen.

    Ik denk dat er vaak een grote kloof is tussen leerstof en de belevingswereld van wie de leerstof moet verwerken. Het overbruggen van die kloof lijkt mij een grote uitdaging om vanuit interesse een persoonlijk groeiproces aan te gaan (i.p.v. van de verwachting van anderen ...)

    Als "deze kloof" het probleem niet vormt lijkt mij geduld en herhaling goud waard, inclusief het gevoel voor de student om niet veroordeeld te worden als hij iets is vergeten.

    Mijn aanpak

    - waarderend werken, dwz inspelen op wat er goed gaat en gelukt is en dat gebruiken als hefboom

    - leerstof vertalen naar de belevingswereld van mensen, en (vaak abstracte) leerstof herkenbaar maken en laten aansluiten bij wat ze zich kunnen voorstellen vanuit het dagelijks leven.

    - dezelfde leerstof benaderen op verschillende manieren

    Opleiding

    Diploma 1: Master kinesitherapie aan KULeuven

    Diploma 2: Master kinesitherapie aan KULeuven

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers wiskunde

      Bijles wiskunde, Engels of economie met Arjun
      • +2 jaar ervaring

      Bijles wiskunde met Arjun

      9/10 (1 beoordeling)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Mol
      Online
      Handelsingenieur
      Over Arjun

      Ik ben sterk geïntresseerd in business en finance, daaruit kan ik ook inzien hoe belangrijk het is om een goede basis in wiskunde, economie en (uiteraard) het Engels te hebben. Ik kan ook inzien dat business een discipline is waarin je niet noodzakelijk de beste student moet zijn om succes te vinden. Daarom help ik studenten graag met hun moeilijkheden om hen toch vooruit te kunnen helpen op hun pad naar succes.

      Bijles wiskunde of examencommissie met Peter
      • +4 jaar ervaring

      Bijles wiskunde met Peter

      9,8/10 (2 beoordelingen)

      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Mol
      Industrieel ingenieur
      Over Peter

      Als leerkracht geeft het mij enorm veel voldoening om leerlingen te zien groeien in hun kennis en ontwikkeling. Ik ben positief ingesteld, gedreven en leergierig en vind het zelf ook belangrijk om te blijven groeien in mijn functie.

      Bijles wiskunde, thesis-scriptiebegeleiding of examencommissie met Cara

        Bijles wiskunde met Cara

        8,5/10 (1 beoordeling)

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Mol
        Online
        Geschiedenis
        Over Cara

        Vanuit mijn ervaring als taalondersteuner en leerlingbegeleider zet ik dagelijks in op één-op-één begeleiding. Ik ondersteun leerlingen individueel en stem mijn aanpak telkens af op wat hij of zij nodig heeft. Daarbij vind ik het belangrijk dat leerlingen vertrouwen krijgen in hun eigen kunnen en groeien volgens hun talenten.

        Als leerlingbegeleider maakt studiebegeleiding bovendien een belangrijk deel uit van mijn job. Ik help leerlingen niet alleen met de leerstof, maar ook met plannen, studeren en het vinden van een aanpak die voor hen werkt. Ik heb bovendien ervaring met leerlingen met specifieke zorgnoden, waardoor ik flexibel kan inspelen op verschillende situaties en leerprofielen.

        Daarnaast was ik een tijdje professioneel actief aan de universiteit. Daar heb ik sterke academische vaardigheden opgebouwd. In combinatie met mijn ervaring in de communicatiesector maakt dat mij geschikt om studenten te helpen bij het schrijven en verbeteren van scripties en thesissen. Ik ondersteun hen graag bij structuur, taal en helder formuleren.

        Bijles wiskunde, elektriciteit of Windows met Leen
        • +1 jaar ervaring

        Bijles wiskunde met Leen

        9,9/10 (3 beoordelingen)

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Geel
        Online
        Industrieel Wetenschappen Elektriciteit - elektronica optie telecommunicatie
        Over Leen

        Ik haal opnieuw voldoening uit het lesgeven en wil mezelf nieuwe (moeilijkere) leerinhouden eigen maken.

        Bijles wiskunde of Python met Michiel

          Bijles wiskunde met Michiel

          9,6/10 (3 beoordelingen)

          • Online
          • Op locatie
          Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
          Gent
          Online
          Wiskunde en controletheorie
          Over Michiel

          Ik merk dat ik terug wens om in een professionele omgeving te werken die dichter bij huis ligt. Door in een kleinere gemeenschap te werken, heb ik me altijd persoonlijk ingezet voor het succes van anderen, en ik hoop een verschil te maken door mijn kennis door te geven via het lesgeven. Daar haal ik persoonlijk ook veel voldoening uit.

          Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

          Bedankt voor je aanmelding!