- +3 jaar ervaring
Gescreende bijlesgever
Master Politieke wetenschappen: internationale politiek
UGent
Gent , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Rutger
Hallo, mijn naam is Rutger. Ik ben 25 jaar en heb een master als burgerlijk ingenieur behaald in 2021. Tijdens mijn studies heb ik bijles wiskunde en fysica gegeven aan middelbare scholieren en studenten hoger onderwijs. Na het behalen van mijn diploma heb ik bijna 2 jaar gewerkt als nucleair veiligheidsingenieur. Op dit moment volg ik een master internationale politiek.
Motivatie
Ik vind het enorm voldoening gevend om leerlingen te helpen wanneer ze het moeilijk hebben met een bepaald vak. Tijdens de les is er tijd om sommige zaken uitgebreider uit te leggen aan de leerling of op een andere manier te bekijken dan op school. Ik probeer steeds op een gepersonaliseerde manier tewerk te gaan, iets wat op school ook veel moeilijker kan. Ik heb gemerkt dat leerlingen vooral dit laatste heel erg waarderen en daardoor gemotiveerder worden tijdens de les.
Mijn aanpak
Meestal laat ik de leerling aan een oefening over het gevraagde onderwerp beginnen tot ze vastlopen. Vandaar probeer ik ze dan in de juiste richting te leiden door vragen te stellen die de leerling toelaat zelf tot het gebruik van de juiste formule of werkwijze te komen. Op deze manier kom ik te weten welke concepten de leerling begrijpt en welke hij minder of niet onder de knie heeft. Die laatste leg ik dan uit op een (in de mate van het mogelijke) intuïtieve manier zodat de leerling ermee vertrouwd geraakt.
Tijdens mijn vorige ervaring als bijlesgever heb ik gemerkt dat ik goed kan aanvoelen welke concepten een leerling niet voldoende begrijpt en hoe ik ze het best kan uitleggen.
Opleiding
Diploma 1: Master Politieke wetenschappen: internationale politiek aan UGent
Diploma 2: Master Burgerlijk ingenieur - engineering physics aan UGent
Bijles voor deze vakken
Studenten van Rutger:
Meer bijlesgevers wiskunde

Bijles wiskunde met An-Sofie
- Online
- Op locatie
Over An-Sofie
Ik vind het erg voldoeninggevend om jongeren te helpen en te zien dat ze iets begrijpen dankzij mijn geduldige uitleg. Zelf ben ik altijd een trage leerling geweest, waardoor ik goed weet hoe waardevol extra uitleg kan zijn. Hoewel ik momenteel niet als leerkracht werk, wil ik via bijlessen mijn lerarendiploma graag blijven inzetten.

- +2 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Emilio
- Online
- Op locatie
Over Emilio
Het is mijn passie om wiskunde over te brengen.

Bijles wiskunde met Marie-Laurence
- Online
- Op locatie
Over Marie-Laurence
Ik ben een heel sociaal en gemotiveerd persoon die steeds paraat staat om jullie te helpen met vakken zoals: Nederlands (taal, spelling, opdrachten schrijven,...), economie (oa. marketing, boekhouden) en wiskunde/rekenen, Engels. Ik heb al heel wat studies doorlopen en heb dus voor mezelf de perfecte studiemethode uitgebouwd. Uiteraard mag je mij dus ook voor studie- of huiswerkbegeleiding contacteren.
Bijles wiskunde met Elise
- Online
- Op locatie
Over Elise
Het moment waarop de ogen van een student beginnen te schitteren omdat een complex begrip eindelijk op zijn plaats valt, geeft mij een enorme voldoening. Het is dit moment van inzicht dat mij motiveert om bijles te geven, maar ook het zelfvertrouwen zien groeien bij de student en weten dat je hier aan hebt bijgedragen maakt dit werk voor mij bijzonder waardevol.

- +2 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Wibe
- Online
- Op locatie
Over Wibe
Ik ben gedreven in mijn studieveld, waar ik dus graag over vertel. Ik ben veel bezig met talen en literatuur, maar ook met cultuur, geografie en geschiedenis. Momenteel heb ik mij dit jaar ingeschreven voor minder dan 60 studiepunten, en ik zou graag de tijd die ik daardoor overheb productief inzetten.
Mijn ervaring met Nederlands als tweede taal was fantastisch. Ik had heel gedreven leerlingen met diverse ervaringen die een heuse aanwinst waren voor het onderwijs. Het Duits was uitdagender, aangezien de leerlingen Duits moeilijker konden aangeven waar ze hulp bij nodig hadden. Desondanks werkten ook die leerlingen goed mee.